Head annetajad, toetajad, sõbrad! Suur ja sügav tänu kõigile toetajatele!

Meie kampaania ühe metsa päästmiseks on väga edukalt lõppenud, oodatav summa sai isegi ületatud. Kuigi meil ei õnnestu kogu metsa tervikuna säästa, kuna metsa hind on palju suurem, siis on siiski teie abiga suur osa nüüd päästetud.

Mitmeharulised männid, kaskede perekonnad, suured kuused, meie metsa pühapaiga ümbrus ja palju mitmekesiseid ökosüsteemikesi sealjuures. Rääkimata tärkavatest tammelastest. Kaotatud puude asemele istutame aga uue tammemetsa. Tamm on eestlaste püha puu ning tammeistikud tulevad meil eakalt härrasmehelt, Toomas Reinsalult, kes pani kasvama 10 000 tamme EV 100 auks. Meil neid niipalju muidugi metsa ei mahu, kuid peame sümboolseks, et just need tammed saavad meie metsa istutatud, kasvukoht ka soosib seda.Valime istutuseks õige aja sellel sügisel. Järgmisteks sammudeks saavadki nüüd: teiega otse kontakteerumine (teile tänukingituste üleandmise osas), metsa ostu vormistamine, istikute soetamine ja metsaistutuse planeerimine. Kindlasti kohtume paljudega teist just tänuürituste ja metsa istutamise talgute ajal!

Ja toetame ka teie metsa ostu, kui asute sama mõtet järgima.

Austuse ja tänuga,

Kaspar, Rea, Robert ja Ave


Eelmine
Tuul Kaasik annetas meie metsa heaks oma hoiupõrsa raha!
Järgmine
Elamusretk imelisse seeneriiki

1 vastus

Email again:
Epp 16. oktoober 2018
Hei! Kui saaks näha veel näha lihtsat infograafikat, mis sai Hooandja toetuse abil tehtud - krunt (kus kohas) ja sellele märgitud nö päästetud ala / päästetud puud. Muidu jääb natuke uduseks, mis siis ikkagi lageraiest päästetud sai. :)